ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 10559582
*
nr 1055 9582
PASTEL
signed. 1957, composition, 57x77,
signerad. 1957, Komposition, 57x77
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 3200
Auction date:
Monday September 12 2016
at 19:28:44
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/9 19:05:41
1
400 kr
11/9 00:55:01
2
500 kr
12/9 19:17:18
3
2.000 kr
12/9 19:18:42
1
1.400 kr
12/9 19:18:43
3
1.500 kr (Robot)
12/9 19:18:59
1
1.600 kr
12/9 19:18:59
3
1.700 kr (Robot)
12/9 19:19:05
1
1.800 kr
12/9 19:19:05
3
1.900 kr (Robot)
12/9 19:19:10
1
2.000 kr
12/9 19:19:10
3
2.000 kr (Robot)
12/9 19:19:19
1
2.200 kr
12/9 19:20:35
3
Vinnande bud
12/9 19:21:08
1
2.600 kr
12/9 19:21:08
3
2.800 kr (Robot)
12/9 19:23:43
1
3.000 kr
12/9 19:23:44
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita komposition pastell vattenfärg
-
3189 PASTEL
unidentified artist. Signed, portrait of a woman, ..//
Auction ends
in a week
3 juni at 19:03
*
PASTEL
Läs om budbetjänten
nr 1055 9582
PASTEL
signed. 1957, composition, 57x77,
signerad. 1957, Komposition, 57x77
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 3200 |
Auction date: |
Monday September 12 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/9 19:05:41 | 1 | 400 kr |
11/9 00:55:01 | 2 | 500 kr |
12/9 19:17:18 | 3 | 2.000 kr |
12/9 19:18:42 | 1 | 1.400 kr |
12/9 19:18:43 | 3 | 1.500 kr (Robot) |
12/9 19:18:59 | 1 | 1.600 kr |
12/9 19:18:59 | 3 | 1.700 kr (Robot) |
12/9 19:19:05 | 1 | 1.800 kr |
12/9 19:19:05 | 3 | 1.900 kr (Robot) |
12/9 19:19:10 | 1 | 2.000 kr |
12/9 19:19:10 | 3 | 2.000 kr (Robot) |
12/9 19:19:19 | 1 | 2.200 kr |
12/9 19:20:35 | 3 | Vinnande bud |
12/9 19:21:08 | 1 | 2.600 kr |
12/9 19:21:08 | 3 | 2.800 kr (Robot) |
12/9 19:23:43 | 1 | 3.000 kr |
12/9 19:23:44 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita komposition pastell vattenfärg
-
3189 PASTEL
unidentified artist. Signed, portrait of a woman, ..//
Auction ends
in a week
3 juni at 19:03